Horoskopy pro radost

2016-09-05.jpg

Předpověď Antonína Baudyše na březen 2017

Množství ohně, touha po vodě Takže co se to v březnu děje přesně? Venuše, Mars, Uran a Eris v ohnivém Beranu nám na konci února a první týden v březnu ukazují potenciál mužské polarity a síly vůle jednotlivce. Je to však celé trochu úlet, protože niterně vyhlížíme rovnováhu. Abychom nemuseli být uštvaní anebo napnutí. Abychom nemuseli být tolik v ohni, tedy ve vůli, snaze a úsilí. Abychom mohli normálně žít. Civilně a laskavě. Abychom byli v souladu s vodou a ženskou polaritou. Příběhy se však dějí kvůli zkušenostem. A naše zkušenosti z nás dělají velké muže a velké ženy. Duše roste a bůh se raduje. Tak to je.

Dotáhnout věci do konce
Okolí 6. března obsahuje velmi důslednou a soustředěnou práci. Což se děje vždy, když spolupracují pracovní Mars s disciplinovaným Saturnem. Půjde možná i o uplatnění znalostí, aplikací zákona či předpisů anebo přesah ze zahraničí anebo naopak nasměrování do něj. 10. března se ohnivá energie zmírní tím, že ohnivý Mars opustí ohnivého Berana a vstoupí do pacifikujícího znamení Býka. Naše snaha se stane méně horečnatou, naše činnost se obrátí více k výsledkům, více směrem k užitné hodnotě a zisku.

Půvab vody, půvab Ryb
Březen, či jeho prvních 19 dní, je obdobím vodního znamení Ryb. Znamení Ryb je samo o sobě vysokým stupněm vývoje. Ryby zahrnují soucit, empatii, pozorovací talent. A hned od prvních březnových dní si můžeme uvědomovat sílu vody, sílu lidské citlivosti. Ať už se jí nedostává anebo ať nám právě přerůstá přes hlavu. Zároveň znamení Ryb souvisí s tématy, jako je stagnace, zastavení, strach dělat kroky vpřed. Znamení Ryb je silné pokud jde o lidství, pochopení a představivost. Je současně velmi slabé v rovině realizace, skutečného budování a výsledků.

Pomalejší tempo
20. března dopoledne Slunce putuje do následujícího znamení Berana. Každý rok se tak odehrává zlom z pomalé a citlivé energie naopak do nejvíce asertivní energie. Tím spíš, že kolem 18. března se ukazuje energie zpomalení a vyčerpání naplno: Slunce 90° Saturn nás povede k mírnému tempu, pomalé a hluboké práci. Po nesnadném lednu a únoru utrženém ze řetězu se ostatně není čemu divit. V těchto dnech se komplikace a překážky bude dařit řešit na komunikační úrovni. A tento úspěch a tato zkušenost bude smyslem oněch komplikací.

Z jednoho ideálu jsou dva
Jinak to, oč během března běží v jakémsi paralelním plánu je zkušenost rozpolceného ideálu. Je to poměrně běžná situace, kdy si pěstujete hýčkáte svůj ideál, do té doby, dokud se ideál nerozroste na ideály dva a ty je potom zapotřebí usmířit. Toto téma má širokou aplikaci, v životě profesním i osobním. Setkávám se s ním už několik měsíců jak na běžícím páse. A taková zdařilá integrace z jednoho ideálu na dva a ze dvou ideálů opět do jednoho zvětšeného, je to co můžete sami sobě poskytnout. Opět ... Vaše osobnost se tím zvětšuje, Vaše velikost, Vaše duše, Váš pocit ze svého života. Ať se Vám letošní březen líbí.
V zájmu uživatelské přívětivosti na našich stránkách používáme cookies. Pokud budete naše stránky nadále používat, aniž byste cookies zakázali v nastavení Vašeho prohlížeče, budeme to považovat za souhlas s jejich používáním. Další informace